Jak samostatně založit webové stránky?

tworzenie-stron

Když potřebujete webové stránky, můžete si je udělat sami. Můžete využít hotové šablony. Servis, na který se rozhodnete měl by být důvěryhodný, nabízet širokou škálu vzorů stránek a možnost zakoupení dalších služeb, např. koupení domény, hostingu a propagace. Porovnejte i ceny.

Ti, kteří uvažují o tom, že založí webové stránky, se často myslejí, že můžou mít standardní a banální stránky, protože byly zjištěny ze šablony. Bez obav – takové stránky lze libovolně upravit a přeměnit tak, aby se staly unikátní.

Již jste vytvořili účet v Mfirma.cz, a proto musíte se přihlásit. To lze provést z hlavní stránky. Po přihlášení, můžete změnit data.

Klikněte na „Editovat stránku“ a okamžitě přejděte k edici naši stránky. Je to velmi jednoduché – nepotřebujete znalosti HTML či jiných programovacích jazyků. Stačí kliknout na položky, které chcete změnit, a vybírat z dostupných možností nebo vložit svůj obsah. Můžete odstranit položky, přesouvat, přidávat podstránky. Efekty jsou ihned viditelné.

V horní části stránky je taky možnost změnit šablonu. V našem servisu může to být provedeno v libovolném počtu – pokaždé zdarma. Když změníte rozložení stránky, neztratíte vložoného už dřív obsahu. Takže si můžete aktualizovat stránku bez obav, že něco Vám zmizí. Vzhled stránky by měl být změněný z čas od času, ale ne častěji než jednou za několik měsíců, protože běžní uživatelé se mohou cítit ztracení.

V Mfirma.cz máte 7 dnů, aby se rozhodnout, zda máte zájem o udržení stránky v síti. Je to zcela zdarma!

By mfirma |