Jak vytvořit webové stránky – vzhled stránky :)

Jak vytvořit webové stránky

Rozložení a vzhled stránky – co si vybrat?

Pokud si sami navrhujete webové stránky nebo spolupracujete s interaktivní agenturou, čeká Vás několik hodin navrhování rozložení a vzhledu Vašeho webu.

Pokud zvolíte hotové vzory, stačí, že prohlížíte webové šablony. Mohou být rozděleny do odvětví (jak je zde) nebo obecněji. Někdy šablony obsahuji ukázkové texty a obrázky. Začněte hledání podle odvětví, ale pokud se Vám nepodaří najít nic vhodného, nemusíte jít na kompromis – zkontrolujte šablony přizpůsobené projiné odvětví jiných odvětvích – obsah webové šablony můžete snadno nahradit.

Pokud stále nic se nebude Vám líbit, najděte jinou službu - podívejte se na ty, které nabízejí mnoho různých typů šablon. Dávejte pozor na rozložení, barvy, písma – přemýšlet o tom, zda budou vhodné pro vaše zákazníky. Ujistěte se, že webové stránky jsou jasné a jestli mají intuitivní používání. Pokud stránka nabízí bezplatnou zkušební verzi, vytvořte si webové stránky a uvidíte, jestli snadno můžete přidávat texty, další podstránky, fotografie a jinou grafiku. Můžete to vše udělat díky redakčnímu systému CMS.

By mfirma |